Skip to content

Doğayı Duyanlar Doğa Sporları Kulübü || Dağcılık Kulübü, Doğa Sporları, Dağcılık Kulübü Ankara, Ankara Dağcılık Eğitimi, Ankara Dağcılık Malzemeleri

Anasayfa Haberler İletişim Linkler Arama Ziyaretçi Defteri

... Doğada Buluşmak Dileğiyle ...
 
Kulübümüzün amacı; dağcılık ve doğa sporlarına olumlu yönde yapacağı her türlü çalışma ile insana ve doğaya katkıda bulunmak,ülke içinde ve dışında sosyal ilişkilerde bulunarak bu sporların her yaş grubunda yaygınlaşmasına ve gelişmesine katkıda bulunmak, doğa insan ilişkilerinde olması gereken dengenin bozulmaması için çalışmalarda bulunmaktır.

Sinop Erfelek-Tatlıca Şelaleleri

Sinop Erfelek-Tatlıca Şelaleleri


Zaman: 25-26 Haziran 2011

Uzaklık: Ankara- Erfelek (SİNOP) arası 424 km. yaklaşık 7 saat

Konaklama: Sinop şehir merkezinde bir pansiyonda konaklanacak.

Konaklama Ücreti: Oda+kahvaltı 30TL

Ankara’dan Yola Çıkış: 25 Haziran 2011 Cumartesi Saat 01.30 (Cumayı cumartesiye bağlayan gece)

Ulaşım Ücreti: 80 TL. (Kişi sayısına göre ulaşım ücretinde değişiklik yapılabilir.)

Ankara –Sinop gidiş geliş + tüm gezi ulaşım masrafları dahildir.

Yapılabilecek Etkinlikler: Bedensel Engeller Nedeniyle Doğa Etkinlilerine Katılamayanlar Bu Etkinliğe Katılabilirler, Doğayı Duyma / Doğa ile Uyum Çalışmaları, Doğada Kendini Duyma (Trans) Çalışmaları, Doğada Çoklu Yetenek / Çoklu Zeka Geliştirme Çalışmaları, Kültür, Gezi, Fotoğrafçılık , Günlük Yürüyüş, Oryantiring , Mağaracılık ,Doğada Yaşayabilme Sanatı, Dağ Bisikleti, Endemik Gözlemciliği / Kuş Gözlemciliği, Ağaç Tırmanışı, Basit Tırmanış , Yüzme, Balıkçılık.

Fotoğrafçılık eğitimlerinin uygulanması için fotoğrafçıların doğada bulacağı en güzel renk ve tonları Erfelek Şelalelerinin bu döneminde saklıdır. Bu geziyi fotoğrafçılara özellikle öneririz.

Gezilebilecek Yerler: Erfelek – Tatlıca şelaleleri, Sinop kalesi, cezaevi, etnografya müzesi, Hamsilos ve Karakum koyları, Akgöl, İnaltı Kanyonu ve Mağarası

Not: Şelalelerde yürüyüş yapılacağı için suya dayanıklı, kaymayan ayakkabı, mayo, havlu, yağmurluk, kafa lambası veya fener getirmeyi unutmayınız. Kaskınız varsa yanınıza alınız.

Katılacakların en geç 17 Haziran Cuma gününe kadar Halil SÖNMEZ (0530 788 5224) veya Şule İZMİRLİER (0544 881 1923) no’lu telefonlara bilgi vermeleri gerekmektedir.

Ayrınlılı bilgi için buraya tıklayınız

 

İletişim

Tel: (0532) 373 6640
E-Posta: Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.
Website: www.dddsk.org.tr
DDDSK
E-Posta Öbeğine
Üye Olmak İçin
Powered by groups.yahoo.com

DDDSK, Türkiye Dağcılık
Federasyonu Üyesidir.

[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size